Game Design CHI Południe

„Najbliższe spotkanie CHI Południe poświęcimy fascynującej tematyce projektowania gier. Zaproszeni eksperci-praktycy opowiedzą o swojej pracy i podzielą się wyniesionymi z niej doświadczeniami i wiedzą. Różnorodność projektów, nad jakimi pracują zaproszeni goście pozwoli nam szeroko spojrzeć na omawiany temat.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.”

Sam niestety nie będę w stanie być (właśnie wróciłem z wyjazdu gdzie i o Kraków zahaczyłem), jednak zapowiada się dość ciekawie. Notkę o spotkaniu podrzucił mi Bartłomiej Matoga i poprosił o rozproszenie w internecie, więc udostępniam.

Firmy z których pochodzą prelegenci może nie są jakieś super-znane, jednak tematy wyglądają na dość ciekawe. „Dlaczego gry bawią? 7 powodów dla których grasz.” czy „Projektowanie gry – case study – pomysł, wyzwania, problemy.” to dwa z czterech wątków które przewiną się podczas wykładów. Nie jestem w stanie ocenić czy prelekcje będą celowały raczej w bardziej doświadczonych Designerów czy osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem. No, w każdym razie jeśli jesteś z Krakowa – warto się wybrać.

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni GEK – Google for Entrepreneurship in Kraków, Rynek Główny 12, 3 piętro, (wejście od strony Klubu u Louisa).

Więcej info.

Wydarzenie na facebooku

Reklamy

Posted on 2013/02/25, in Inne, OFFTOPOWO and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: